8

Sonunda


Benim güzel bebeklerim gelişimi çok güzel beklediler gitmeme de izin verdiler 🙂 Yarın beklediğim bir doğum daha vardı sağlıkla gelsin inşallah tası tarağı çadırı matı toplayıp 1 hafta 3 gün aradan sonra oğlumu koklamaya doğru yola çıkıyorum.

Nefes almanın zorlaştığı şu son 5 gün yapacak o kadar işim vardı ki ..neyse ki.. Biz hiç bu kadar ayrı kalmadık ki.. bilmiyordum ki ..

Kalbim sıkışırmış meğer, hele telefonla konuşmak için aradığımda “biraz sonra konuşurum ben” diyince anlamsız bir kırıklık bile yerleşirmiş içime sanki beni unutmuş gibi, unutur mu hiç?

Duyan ne der bilmem artık ancak  her sabaha ağlayarak uyandım, her geceye tavana boş boş bakarak iyi geceler dedim son 5 gündür ey güzel evren kimseyi evladı ile sınama başka bir şey demem,o kadar.

Şimdi ben bu kadar aradan sonra sevgilimle buluşacakmışım heyecanı ile dakikaları sayıyorum. Yarın gece otobüse binip o en çok sevdiğim yerde, Bozcadada oğlumla ve koca kişimle buluşacak olduğum anın hayalini kuruyorum.

Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz adada buluşucaz.

Ey sevgililerim sizi çok özledim ben. Bozcaadayı özledim, incir ağacımızı özledim, çadırdan uzanıp üzüm koparıp sabah kahvaltısı niyetine lüpletmeyi özledim, buz gibi ada suyunu özledim. islomania‘m tuttu gene napim.. “5 dakkada değişmesin”  lütfen.. sayın bayım Murphy duydun mu beni ?

Hadi sevgili okur sen de şimdi bu müziği dinle, gözünü kapat, yol boyu uzanan ayçiçeği tarlalarının güneşin sarı rengini yansıtmasını hayal et.. nefes al derincene.. anına odaklan.. müzik bitene kadar hiç bir şey yapma.. sevdiklerin gelsin gitsin aklına ya da hiç bir şey gelmesin.. bırak sadece.. [MEDIA not found]

Paylaş :=)

Yorumlar (8)

 1. Yanıtla
  füsfüs :

  ayça harikasın, hem hüzünlendim hem iyi hissettim yazını okuyunca. evlatla ayrılıklar hep böyle kısa ve süreli olsun dilerim

 2. Yanıtla
  nehirineylemleri :

  Hep böyle ayrılıklar olsun! Bir an önce kucaklaşmanız dileğiyle ..

 3. Yanıtla
  Özge Baytın :

  Ayçacım kocaman kucaklaşmalarla buluş inşallah kocan ve oğlunla. Ama maalesef bu sıcak havalar adamızın suyunu da ısıttı,geçen hafta içi tam o hayal ettiğin gibiydi ama cumartesi günü biz ayrılırken deniz,hamam suyu, ayazma çin plajı gibiydi 🙁 Diyecegim hayal kırıklığı olmasın sana.
  Ama nasılsa en sevdiklerinle, en sevdigin yerdesin…hicbirsey keyfinizi bozmasın, harika bir tatil gecirin, opuyorum.

  • Yanıtla
   AyçA :

   füffüs ~ben de hüzünlü yazmışın yahu bir gün sonr aokuyunca fark ettim:) heheh..
   NE ~ inşallah teşekkürler 🙂
   Özge ~ Hadi ya:( ayazmayı çok sık kullanmayız biz zaten . ben sevmiyorum h.iiç değilse çok kalabalık oluyor.bizim kaldığımız yerde hava bozuksa o tarafa gideriz.. neyse incirler de yeter bana :))

 4. Yanıtla
  Ozgeee :

  Oley, az kaldi, sık dişini:)

 5. Yanıtla
  gülşah :

  senin adına çok sevindim. oraların buralardan(ist)serin olduğuna dair şüphem yok. oğlun ve eşinle iyi tatiller…

 6. Yanıtla
  sebnem :

  hehehe bendeki murphy kadın, demek sendeki kocası!!!

 7. Yanıtla
  Bahar :

  Ben bir gün ayrı kalınca bile aynı duyguları yaşıyorum, 10 günü düşünemiyorum:( evlatla sınama düşüncene katılıyorum, aklıma gelince boğulacak gibi oluyorum 🙁
  Neyse hala göremediğim ama çok istediğim Bozcaada’da bol bol eğlenin, her anın tadını çıkarın :))
  Sevgiler

Yorum bırak